Tatil Sepeti  

tatil yok

0 € Kargolama
0 € Toplam

Rezerve Et

Advertising

Kayıt Ol Kazan

Mozart ın Avrupa Köyleri resmi büyüt

Mozart ın Avrupa Köyleri

Mozart'ın doğduğu şehir Salzburg'un muhteşem mimarisi sizi büyüleyip baştan çıkarırken Münih ve Rothenburg'un klasik Bavyera kültürü size bambaşka bir dünyaya taşıyacak. Ardından tarihin derin etkilerinden sıyrılıp günümüzde siyasetin kalbi sayılan Strasburg'un ihtişamı karşısında unutulmaz bir deneyim edineceksiniz. Son durağımız olan Zürich ise sizi kozmopolit yapısı ile etkisi altına alacak

Detaylar

Euro

Satın alacağınız tatil programı, müşteri hizmetlerimizden bir kişi sizinle irtibat kurmadan onaylanmayacak ve hiç bir zorunluluk olmayacaktır.

Rezervasyon
(Bilgi Edinme İçin 1 Euro Yazılmıştır)
Eşsiz Deneyimler

- Cennetin yeryüzündeki yansıması olarak da bilinen Hallstat'ta kasabanın mezarlığının nüfus için son derece yetersiz olmasından dolayı ölülerin kemikleri makul bir süre sonra mezardan çıkarıldığını biliyor muydunuz? Peki bu kemikler ne mi oluyor? Çeşitli boya ve süslemelerle Beinhaus müzesinde sergileniyor. Tabii aile adları belirtilerek.
- Disneyland'e ilham kaynağı olan Neuschwanstein Şatosu'nu yaptıran II. Ludwig, kendi halkı tarafından hazinenin tüm parasını bitirdiği için öldürülmüştü. Bugün Neuschwanstein Şatosu bölgenin en önemli gelir kaynağı.
- Salzburg'u gezerken 9. Ve 10. YY'lardan kalma binaların halen nasıl dimdik ayakta kaldığına hayret edeceksiniz. Her binanın üzerinde yazan iki tarih göreceksiniz. Bu tarihlerden eski olanı binanın yapılış yılını, yeni olanı ise yenilenme yılını gösterir.
 
 

Kimse yorum bırakmadı.

Yorumunu yaz

Yorumunu yaz

Belki bunları arıyorsunuz?

Tatil Sepeti  

tatil yok

0 € Kargolama
0 € Toplam

Rezerve Et

Advertising

Kayıt Ol Kazan