Tatil Sepeti  

tatil yok

0 € Kargolama
0 € Toplam

Rezerve Et

Advertising

Kayıt Ol Kazan

LAPLAND resmi büyüt

LAPLAND

Kuşkusuz Lapland turumuz hem sizin, hem aileniz için unutulmaz bir tatil deneyimi olacak. Benzersiz doğa manzaraları sizi büyüsü altına alırken, çocuklarınız Santa Claus kasabasının masalsı atmosferinde büyülenecekler.

(Bilgi Edinme İçin 1 Euro Yazılmıştır)

Detaylar

Euro

Satın alacağınız tatil programı, müşteri hizmetlerimizden bir kişi sizinle irtibat kurmadan onaylanmayacak ve hiç bir zorunluluk olmayacaktır.

Rezervasyon
Eşsiz Deneyimler:

- Noel Baba'nın yaşadığı kasaba olarak tanınan Santa Claus'u ziyaret edip çocuklarınızla unutulmaz anlar yaşayacaksanız. Ayrıca Noel Baba ile fotoğraf çektirme imkanı bulabileceksiniz.
- Çoğumuzun sadece filmlerden bildiği Husky köpekleri tarafından çekilen kızaklara binme imkanı bulabilir ve Husky safarisine katılabilirsiniz. 
- Tamamı buzdan oluşan, masaları, tezgahları, bardakları dahi buzdan bir restaurant'da yemek yeme deneyimini yaşamak ister misiniz? O halde bu turu kaçırmayın, Laponya'nın ünlü somon balığını ve yöresel geyik eti çorbasını tatmadan Lapland'dan ayrılmayın. 
- Lapland gezimizde yaşayacağınız benzersiz deneyimlerden biri de masallardan tanıdığımız Ren Geyikleri ile kızak turu olacak.
 
 

Kimse yorum bırakmadı.

Yorumunu yaz

Yorumunu yaz

Belki bunları arıyorsunuz?

Tatil Sepeti  

tatil yok

0 € Kargolama
0 € Toplam

Rezerve Et

Advertising

Kayıt Ol Kazan