Tatil Sepeti  

tatil yok

0 € Kargolama
0 € Toplam

Rezerve Et

Advertising

Kayıt Ol Kazan

LAPLAND resmi büyüt

LAPLAND

Kuşkusuz Lapland turumuz hem sizin, hem aileniz için unutulmaz bir tatil deneyimi olacak. Benzersiz doğa manzaraları sizi büyüsü altına alırken, çocuklarınız Santa Claus kasabasının masalsı atmosferinde büyülenecekler.

Detaylar

Euro


Oda sayısını kişi sayısı, otel ve tarihleri kontrol ederek giriniz.
Örn1: Eğer 4 kişilik bir tatil planlıyorsanız lütfen kişi sayısından 2 yetişkini seçerek oda sayısını 2 yapınız.
Örn2: Eğer 3 kişilik bir tatil planlıyorsanız ve ayrı odada bir kişi için önce 2 yetişkini seçip satın al butonuna basınız, sonra 1 Yetişkin - tek Oda seçerek bir daha satın al butonuna basınız.
Eğer tatile grup şeklinde gitmek isterseniz lütfen telefonlarımızdan bizimle irtibat kurunuz.

Satın alacağınız tatil programı, müşteri hizmetlerimizden bir kişi sizinle irtibat kurmadan onaylanmayacak ve hiç bir zorunluluk olmayacaktır.

896 €

Satışta Satışta!

Eşsiz Deneyimler:

- Noel Baba'nın yaşadığı kasaba olarak tanınan Santa Claus'u ziyaret edip çocuklarınızla unutulmaz anlar yaşayacaksanız. Ayrıca Noel Baba ile fotoğraf çektirme imkanı bulabileceksiniz.
- Çoğumuzun sadece filmlerden bildiği Husky köpekleri tarafından çekilen kızaklara binme imkanı bulabilir ve Husky safarisine katılabilirsiniz. 
- Tamamı buzdan oluşan, masaları, tezgahları, bardakları dahi buzdan bir restaurant'da yemek yeme deneyimini yaşamak ister misiniz? O halde bu turu kaçırmayın, Laponya'nın ünlü somon balığını ve yöresel geyik eti çorbasını tatmadan Lapland'dan ayrılmayın. 
- Lapland gezimizde yaşayacağınız benzersiz deneyimlerden biri de masallardan tanıdığımız Ren Geyikleri ile kızak turu olacak.
 
Tur Programı :
 
1. Gün  İstanbul - Rovaniemi - Santa Claus - Ruka
 
Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tura Turizm kontuarı önünde buluşarak başlıyor ve saat 06:45’te Tura Turizm özel uçağı ile Rovaniemi’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:10’da varışımız ile beraber karşılanıyor ve bizi bekleyen özel aracımız ile birlikte Santa Claus Kasabası’na doğru yola çıkıyoruz. Kuzey Kutup dairesinde yer alan Santa Clause Kasabası’nda Noel Baba ile tanışıyor, birlikte fotoğraf çektiriyor ve Noel Baba’nın resmi posta ofisinden sevdiklerimize kartpostal gönderme şansına sahip oluyoruz. Bu gezimiz sonrasında Snowland buz restaurant turumuzu satın alan misafirlerimiz rehberleri ile birlikte tura devam edebilirler. Rovaniemi’de kar ile buzdan yapılmış olan, Eskimolara özgü ev şeklinde bir restoran olan Snowland’in masaları ve diğer dekorasyon malzemeleri tamamen buzdan yapılmış olup, koltukları ise ren geyiği derisi ile kaplı şekilde dekore edilmiştir. Fener yardımı ile aydınlatılmış bu ortamda unutulmaz bir deneyim yaşama şansına sahip oluyoruz. Turumuzun sonunda Ruka’daki otelimize transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün  Ruka
 
Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Husky Çiftliği & Ren Geyiği Safarisi turuna katılabilirler. Lapland'ın unutulmaz deneyimlerinden birini yaşamak üzere bizi bekleyen özel aracımız ile Husky Çiftliği'ne ulaşıyoruz. Kuzey Bölgesi'nin sevimli hayvanlarının günlük yaşam ve eğitimlerini gözlemliyoruz ardından dost canlısı husky köpekleri tarafından çekilen kızaklara binerek sıra dışı bir deneyim yaşıyoruz. Turumuzun sonunda Husky Çiftliği'nde ikram edilen sıcak içeceğimiz ile kamp ateşinin etrafında ısınıyoruz. Sonrasında Ren Geyiği Çiftliğinde Kuzey Kutup dairesi ve yaşamları hakkında bilgi aldıktan sonra kısa bir Ren Geyiği kızak sürüşü deneyimi yaşıyor ve otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
 
3. Gün  Ruka
 
Kahvaltı sonrası serbest zaman ayırıyoruz. Otelimize 20-25 dakika uzaklıkta yer alan, 29 pist ve 19 lifti bulunan kayak merkezinde vakit dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği kar motoru sürüşü turuna katılabilirler. Akşam yemeği almak isteyen misafirlerimiz otelimizin Restaurantında keyifli vakit geçirebilirler. Geceleme otelimizde.
 
4. Gün  Ruka - Rovaniemi - İstanbul
 
Kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıyor ve rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Rovaniemi Havalimanı’na transfer ediliyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatler arasında Rovaniemi'de serbest zamanlı alışveriş yapabilirsiniz. Pasaport ve bagaj işlemlerimiz sonrası Tura Turizm özel uçağı ile saat 20:30’da İstanbul’a hareket ediyor ve yerel saat ile 01:50’de varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.
 
Uçuş İsimleri :
Hava Yolu Uçuş No Kalkış Varış
SUN EXPRES 6380 29/12/18 06:45-ATATURK(IST) 29/12/18 10:00-ROVANIEMI(RVN)
Rehber İsimleri
   
Tur Fiyatı : 

  Tur Adı Tarih Anons Fiyatı 
2 Kişilik Oda Tek Kişi
İndirimli 
2 Kişilik Oda Tek Kişi
Tek Kişi Extra Yatak Çocuk
(*) Beyaz Bir Kış Masalı Lapland  29/12/18-01/01/19 896 EUR 896 EUR 1206 EUR 896 EUR 0 - 2 : 596 EUR
2 - 12 : 876 EUR
  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland  20/01/19-23/01/19 896 EUR 896 EUR 1206 EUR 896 EUR 0 - 2 : 596 EUR
2 - 12 : 876 EUR
  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland  23/01/19-26/01/19 896 EUR 896 EUR 1206 EUR 896 EUR 0 - 2 : 596 EUR
2 - 12 : 876 EUR
  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland  26/01/19-29/01/19 896 EUR 896 EUR 1206 EUR 896 EUR 0 - 2 : 596 EUR
2 - 12 : 876 EUR

 
 

Tura Dahil Olan Hizmetler

- Tura Turizm özel uçağı ile İstanbul – Rovaniemi – İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti
- Ruka'da Holiday Club Hotel vb. 3 gece oda-kahvaltı konaklama 
- Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferleri 
- Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
- Noel Baba Köyü turu 
- Havalimanı ve güvenlik vergileri
- Zorunlu seyahat sigortası

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

- Schengen vize ve servis bedeli (120 EUR)
- Kar kıyafetleri ve ekipmanları (25-30 EUR arası günlük kiralama ücreti)
- Programda dahil olmayan geziler: Husky Safarisi, Snowland Akşam Yemeği, Ren Geyiği Sürüş Deneyimi 
- Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

Ekstra Turlar

Husky Safari & Ren Geyiği Kızak Sürüşü Turu 
Lapland'ın unutulmaz deneyimlerinden birini yaşamak üzere bizi bekleyen özel aracımızla husky çiftliğine ulaşıyoruz. Kuzey bölgesinin en sevimli hayvanlarının günlük yaşam ve eğitimlerini gözlemliyoruz. Ardından dost canlısı Husky köpekleri tarafından çekilen kızaklara binerek sıra dışı bir deneyim yaşıyoruz. Tur bitiminde husky çiftliğinde ikram edilen sıcak içeceğimiz ile kamp ateşinin etrafında ısınıyoruz. Turumuz sonrası ren geyiği çiftliğine doğru yola çıkıyoruz. Kuzey Kutup dairesi ve yaşamları hakkında bilgiler aldıktan sonra ren geyikleri ile kısa bir kızak sürüşü deneyimi yaşıyoruz. 
Yetişkin Fiyat Kişi Başı : 180 EUR
0-3 Yaş Çocuk : Ücretsiz
4-11 Yaş Çocuk : 160 EUR

Buz Restoran (Snowland) Yemeği Turu
Rovaniemi’de kar ile buzdan yapılmış olan, Eskimolara özgü ev şeklinde bir restoran olan Snowland’in masaları ve diğer dekorasyon malzemeleri tamamen buzdan yapılmış olup, koltukları ise ren geyiği derisi ile kaplı şekilde dekore edilmiştir. Fener yardımı ile aydınlatılmış bu ortamda unutulmaz bir deneyim yaşama şansına sahip oluyoruz. Turumuzun sonunda Ruka’daki otelimize transfer ediliyoruz. 
Yetişkin Fiyat Kişi Başı : 180 EUR
0-3 Yaş Çocuk : Ücretsiz
4-11 Yaş Çocuk : 110 EUR


Avantajlı Ekstra Tur Paketi
Yukarıda belirtilen 2 adet ekstra tur paketi satış ofisimizden rezervasyon sırasında alınması halinde yetişkinler için 330 EUR, 4-11 yaş çocuk için ise 300 EUR olarak ücretlendirilmekte olup, yalnızca rezervasyon sırasında alınması halinde geçerlidir.

Genel Bilgilendirme

-Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
-Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
-Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
-Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden
-Tura Turizm sorumlu değildir.
-Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
-Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
-Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.
-Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
-Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen. Ofislerimizden kontrol ediniz.
-Otellerde check - in saati 14.00 ve check - out saati 11:00 - 12:00 arasıdır.
-Lapland bölgesindeki otellerde çift kişilik yatak bulunmamaktadır. Çift kişilik yatak talebinde bulunan misafirlere birleştirilmiş tek kişilik yatak sunulmakta.
-Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
-Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
-Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport ve geçerli 
-Schengen Vizesi gerekmektedir.

İptal Koşulları 
- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.
- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir. 
- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 
- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

Kimse yorum bırakmadı.

Yorumunu yaz

Yorumunu yaz

Belki bunları arıyorsunuz?

Tatil Sepeti  

tatil yok

0 € Kargolama
0 € Toplam

Rezerve Et

Advertising

Kayıt Ol Kazan